2019.11.16. - Közös imaórát, majd koncelebrált püspöki szentmisét tartanak a Magyar Szent Család tiszteletére rendezett egyházmegyei ünnepségen a Szent Imre templomban, amelyre szeretettel várják a családokat.
2019. november 17. - „A szegények nem csalatkoznak reményükben” (Zsolt 9,19). A zsoltár szavai hihetetlenül időszerűek.
2019.11.17. – A kartali Szent Erzsébet templomban délelőtt 10 órakor tart ünnepi szentmisét Spányi Antal megyés püspök, a Katolikus Karitász elnöke, Árpádházi Szent Erzsébet tiszteletére.
2019.11.10. - Ünnepi hangversennyel avatták fel a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház felújított hangversenyzongoráját.
2019.11.09. - Püspöki szentmisével kezdődött a Székesfehérvári Egyházmegye karitász önkénteseinek őszi találkozója. A program előadásokkal folytatódott, a segítőszolgálat morális kérdéseiről és alappilléreiről, a jövő évi karitász tervekről, a 2020-as NEK-ről.
2019.11.07. - A hagyományos elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepet november hónapban a Szent Imre templomban ünnepelték Székesfehérvár katolikus hívei és a város papsága.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. november 10-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig november 13-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019.11.04. – A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve Tulassay Tivadar gyermekgyógyász, nephrológus egyetemi tanár tartott előadást Székesfehérváron, a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
2019.11.06. – A magyar katolikus egyház ifjúságot védelmező szentjére, Szent Imre hercegre emlékeztek Székesfehérváron, a város vezetése és a Szent Imre-iskolások.