2019.08.26. - A Katolikus Karitász évek óta segíti a rászoruló családokat az iskolakezdés terheinek csökkentésében. Kapcsolódjon be Ön is!
A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. augusztus 25-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig augusztus 28-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019. augusztus 29. - Idén lesz a 15. alkalom, amikor az egyházmegye papjai évente Bodajkra zarándokolnak.
2019. augusztus 20. - Tata Város Önkormányzat Képviselő - testülete 2019-ben Tata Város Zsigmond Király Díja kitüntetést adományozott Magó Ottónak.
2019. augusztus 20. - Szent István napját a hagyományoknak megfelelően díszközgyűléssel ünnepelte Székesfehérvár Önkormányzata a Szent István téren.
2019. augusztus 19. - Az államalapítás ünnepe alkalmából pénteken a Magyar Érdemrend lovagkeresztjével ismerték el Hajdu Ferenc kanonok, a Székesfehérvári Egyházmegye általános helynökét.
Elhunyt: 2019. augusztus 21-én.
Temetéséről később adunk hírt.
2019.08.16. – Az idei év nyarán ismét együtt töltöttek néhány napot a Székesfehérvári Egyházmegye papnövendékei, hogy megismerkedjenek az újonnan érkező kispapokkal, tapasztalatokat szerezzenek az egyházmegye életéről.
2019. augusztus 20. - Szent István király ünnepén a város papságával együtt celebrált szentmisét a Szentkorona hiteles másolatának és első uralkodónk fejereklyéjének jelenlétében Spányi Antal, püspök a Szent Imre templomban.