2019. augusztus 20. - Tata Város Önkormányzat Képviselő - testülete 2019-ben Tata Város Zsigmond Király Díja kitüntetést adományozott Magó Ottónak.
2019. augusztus 20. - Szent István napját a hagyományoknak megfelelően díszközgyűléssel ünnepelte Székesfehérvár Önkormányzata a Szent István téren.
2019. augusztus 19. - Az államalapítás ünnepe alkalmából pénteken a Magyar Érdemrend lovagkeresztjével ismerték el Hajdu Ferenc kanonok, a Székesfehérvári Egyházmegye általános helynökét.
Elhunyt: 2019. augusztus 21-én.
Temetéséről később adunk hírt.
2019.08.16. – Az idei év nyarán ismét együtt töltöttek néhány napot a Székesfehérvári Egyházmegye papnövendékei, hogy megismerkedjenek az újonnan érkező kispapokkal, tapasztalatokat szerezzenek az egyházmegye életéről.
2019. augusztus 20. - Szent István király ünnepén a város papságával együtt celebrált szentmisét a Szentkorona hiteles másolatának és első uralkodónk fejereklyéjének jelenlétében Spányi Antal, püspök a Szent Imre templomban.
2019.08.15. – Ünnepi szentmisét celebrált Spányi Antal megyés püspök Szent István városában, Székesfehérváron, Nagyboldogasszony napján, amikor a katolikus világ Szűz Mária halálára és mennybevételére emlékezik.
2019.08.14. – Magasztos és felemelő ünnepként üli meg évről évre a Szent István-i fogadalmi napot Székesfehérvár. A hagyományoknak megfelelően idén is Szent István, Boldog Gizella és Szent Imre ereklyéinek jelenlétében emlékeztek meg.
2019.08.14. - Tizenhatodik alkalommal adták át a Szent István Emlékérmet és Díjat a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban, az idei díjazott Dr. Korzenszky Richárd OSB, emeritus tihanyi perjel volt.