2019.11.09. - Az "Emlékezet hangja" program keretében 2019 őszétől nap mint nap 19.00 órakor felcsendül a Takarodó dallama a fehérvári Hősök terén.
2019.11.19. - A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia 1999-ben alapította a Szent Erzsébet rózsája-díjat az irgalmasság és a szolgáló szeretet erényének hangsúlyozására és a díjazottak személyes példájának elismerésére.
2019.11.16. – Szentjeit ünnepeltük a Magyar Szentek és Boldogok ünnepnapján. Az egyházmegye plébániáit képviselő családokat Spányi Antal püspök Szent István, Boldog Gizella és Szent Imre oltalmába ajánlotta, és kérte a szentek közbenjárását a családokért.
2019.11.17. - A NEK-re készülve egyre közelebbről akarjuk megismerni az Urat, aki itt maradt közöttünk az Oltáriszentségben. Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe arra hív fel bennünket, hogy most figyeljünk arra a Jézusra.
2019.11.15. – Különleges adventi eseményre hívta meg a Vörösmarty Színház – a város hívő közösségeinek elöljáróival együtt – Székesfehérvár polgárait a sajtó nyilvánossága előtt.
2019.11.13. - Ezentúl ingyenes mobiltelefonos alkalmazással is elérhető a Magyar Katolikus Rádió műsora. Az applikáció segítségével nem csak a rádió élő műsorát lehet meghallgatni, sok érdekes funkció segíti a tájékozódást vagy a tartalmas szórakozást.
2019.11.10. - Ünnepi hangversennyel avatták fel a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház felújított hangversenyzongoráját.
2019.11.09. - Püspöki szentmisével kezdődött a Székesfehérvári Egyházmegye karitász önkénteseinek őszi találkozója. A program előadásokkal folytatódott, a segítőszolgálat morális kérdéseiről és alappilléreiről, a jövő évi karitász tervekről, a 2020-as NEK-ről.
2019.11.07. - A hagyományos elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepet november hónapban a Szent Imre templomban ünnepelték Székesfehérvár katolikus hívei és a város papsága.