2019. április 30. - A székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda intézményegység-vezető álláspályázatot hirdet az óvodai intézményegységének szakmai-pedagógiai vezetésére.
Részletek a bejegyzésben.
2019.04.15. – Együtt imádkozni és egymásért! – Ezzel a mottóval indítottak el egy húsvéti lelki készületet Székesfehérvár papjai. A keresztény családok Virágvasárnaptól kezdve nagyheti lelki útjukhoz egy programfüzetet kaptak.

"Valóban föltámadt! Allelúja!"

Urunk feltámadásának ünnepe.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. április 21-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig április 24-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019.04.19. - Nagypénteken nincs szentmise, a Szent Imre templomban az esti szertartást Spányi Antal megyés püspök vezette, aki a csöndes bevonulás után arcra borult az oltár előtt.
2019. április 19. - Nagypénteken, délután három órakor Spányi Antal püspök vezetésével a város papjai és hívei közös keresztútjukat járták.
2019.04.18. - Nagycsütörtökön este, az utolsó vacsora emlékére celebrált ünnepi szentmisét Spányi Antal, megyés püspök a Szent Imre templomban. Ez a szombat esti vigília előtti utolsó mise, Nagypénteken nincs szentmise.
2019.04.18. – A hagyományos olajszentelési misével, a papi ígéretek megújításával, a krizma és a szent olajok megáldásával kezdődött a Szent Három Nap liturgiája Székesfehérváron.