2019. január 20-27. - Krisztus-hívők egységéért szervezett imahét segédanyagát ez alkalommal a indonéz keresztény testvérek állították össze a következő mottóval:
„Az igazságra és csakis az igazságra törekedj…”(MTörv/5Móz 16,18-20).
2019. január 22. - Sajtótájékoztatót tartanak délelőtt 10 órakor a székesfehérvári püspöki palotában a váli templom felújítási munkálatai kapcsán.
2019.01.25. - Eperjes Károly, Kossuth-díjas színművész előadása a NEK felkészülésének évében a Szent István Művelődési és Hitoktatási Házban.
2019. február 15. - Jelentkezz a Székesfehérvári Egyházmegye által indított hittanversenyre február 15-ig!
2019. január 21. - Krisztus-hívők egységéért szervezett imahét segédanyagát ez alkalommal a indonéz keresztény testvérek állították össze a következő mottóval:
„Az igazságra és csakis az igazságra törekedj…”(MTörv/5Móz 16,18-20).
2019. január 19. - Koszorúzással, hálaadó szentmisével és könyvbemutatóval emlékeztek a nemzetközileg is elismert pap festőművészre, a száz éve született Prokop Péterre, aki élete utolsó négy évében a csepeli Szent József Otthonban lakott és alkotott.
2019. január 20. - A székesfehérvári ünnepi nyitó istentiszteletet a Széchenyi úti reformátusban templomban tartották. Az ökumenikus liturgiában a város lelkipásztorai szolgáltak, szentbeszédet mondott Spányi Antal megyés püspök.
2019.01.20. – Szent Sebestyén mintegy 280 éve jelentős szerepet tölt be Székesfehérvár történetében. A pestisjárvány idején a felsővárosiak böjtöltek, és körmenetben kérték a szent közbenjárását Isten segítségéért, hogy megmeneküljenek a pestisjárványtól.
2019. január 18. - Az Árpád-házi Szent Margitról nevezett Szent Domonkos Rendi Nővérek Apostoli Kongregációjának jubileumi éve ünnepi szentmisével ért véget Budakeszin. A szentmisét bemutatta és a Szent Margit-litániát vezette Spányi Antal megyéspüspök.