2024.03.19. - A Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban Joó Katalin tanító - A Szentföld másképpen előadássorozata kezdődik.
2024.04.18. – Spányi Antal megyés püspök mutat be ünnepi szentmisét a Pilisvörösvári Szent Erzsébet Otthon alapításának 30. évfordulóján.
2024.04.18. - A Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban Dr. Gyarmathy Éva, az Apor Vilmos Katolikus Főiskola klinikai és neveléslélektani szakpszichológusa, a 21. századi tanulásról és a tehetséggondozásról tart előadást.
2024.04.16. - Az iskolagyümölcs- és iskolazöldség-program végrehajtásáról szóló rendelet alapján a Székesfehérvári Egyházmegye, mint fenntartó, ajánlattételi felhívást tesz közzé a tanévben biztosítandó gyümölcs és zöldség szállításra vonatkozóan.
2024.04.16. - A Székesfehérvári Egyházmegye, mint fenntartó, az FM rendelet előírásainak megfelelően előzetes ajánlattételi kiírást tesz közzé intézményei számára óvoda- és iskolatej biztosítása céljából.
2024.03.30. - A Karitász csoport tagjai kiosztották a húsvéti adomány csomagokat a családok számára az oroszlányi Szent József kápolnában.
2024.04.11. - Átadták az Alba Ipari Zónában az Alba-Kor Kft. új felületkezelő üzemcsarnokát, melyet Spányi Antal püspök áldott meg.
2024.04.12. – A Barátok kávézója terasznyitó ünnepséget tartott, új termékek bemutatásával a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum Díszudvarán.
2024.03.30. - A székesfehérvári egyházmegye különös figyelmet szentel a háború elől menekülő, Ukrajna területéről érkezőknek. Az egyházmegye szállást biztosít és gondoskodik ellátásukról a karitász önkéntesek segítségével.