2024.03.19. - A Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban Joó Katalin tanító - A Szentföld másképpen előadássorozata kezdődik.
2024.04.18. – Spányi Antal megyés püspök mutat be ünnepi szentmisét a Pilisvörösvári Szent Erzsébet Otthon alapításának 30. évfordulóján.
2024.04.18. - A Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban Dr. Gyarmathy Éva, az Apor Vilmos Katolikus Főiskola klinikai és neveléslélektani szakpszichológusa, a 21. századi tanulásról és a tehetséggondozásról tart előadást.
2024.04.11. - Átadták az Alba Ipari Zónában az Alba-Kor Kft. új felületkezelő üzemcsarnokát, melyet Spányi Antal püspök áldott meg.
2024.04.12. – A Barátok kávézója terasznyitó ünnepséget tartott, új termékek bemutatásával a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum Díszudvarán.
2024.03.30. - A székesfehérvári egyházmegye különös figyelmet szentel a háború elől menekülő, Ukrajna területéről érkezőknek. Az egyházmegye szállást biztosít és gondoskodik ellátásukról a karitász önkéntesek segítségével.
2024.04.06. - Húsvét nyolcadában tartották meg éves csoporttalálkozójukat a székesfehérvári önkéntes karitász csoportok.
2024.04.07. – Családosoknak szerveztek lelki programmal egybekötött kirándulást Székesfehérváron, a Sóstói Természetvédelmi Területen. Ez a kezdeményezés a családpasztoráció részeként az Élni Teljesen Jó gondolatkör mentén született.
2024.04.09. - A Magyarok Nagyasszonya templomban Spányi Antal megyés püspök mutatott be ünnepi szentmisét Mezőfalván, a falu alapítására emlékezve.