2017. szeptember 19. - Szeptembertől folytatódnak a szakköri foglalkozások a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeumban. További alkalmak: október 17., november 21., december 19.
2017. november 22-én szerdán a Keresztény Akadémia következő előadására, melynek címe: Világkörkép: tények és remények a teremtésvédelem szemszögéből.
2017. november 23. - Szeretettel várják a leendő első osztályos gyermekek szüleit a Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskolába.
Elhunyt: 2017. november 15-én.
Temetéséről az Egyházmegyei Hivatal később intézkedik.
Árpád-ház Szent Erzsébet ünnepnapja körül országszerte több tízezer kenyeret készíttetnek a Karitász egyházmegyei és helyi szervezetei.
2017.11.17. - Hálaadó szentmisével és ünnepi programokkal emlékezett meg névadójáról a móri Szent Erzsébet Általános Iskola.
2017.11.13. - Ünnepelni hívta Székesfehérvárra a családokat Spányi Antal megyés püspök a Magyar Szentek és Boldogok ünnepnapján, hogy Szent István, Boldog Gizella és Szent Imre ereklyéi előtt együtt imádkozzanak a magyar családokért.