2018.06.23. - Egyházmegyénk hagyományának megfelelően a papszentelési misét Keresztelő Szent János születésének ünnepén tartjuk délelőtt 10 órakor, idén a Prohászka emléktemplomban.
2018. június 24. - Ráckevén délelőtt Spányi Antal megyés püspök bérmál.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2018. június 24-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig június 27-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2018.06.25. - A Krajczáros Alapítvány és a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház vár minden érdeklődőt az “Ecsettel a békéért” című kiállítás megnyitójára és az azt követő Gyóni Géza megemlékezésre születésének 134., halálának 101. évfordulóján.
2018.06.21. - Ismét gyermektábornak adott otthont a székesfehérvári Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház. Idén is kirándulások, tánc és a zenei programok mellett kézműves foglalkozásokkal várták a Ház munkatársai a gyerekeket.
2018.06.20. - Ugrits Tamás atya arra biztatta a diákokat, adjanak hálát a segítségért, és mondjanak köszönetet a szüleiknek, tanáraiknak és a diáktársaknak, hogy Isten kegyelme rajtuk keresztül is működött az iskolai évben.
Kifelé! Ki felé?!
2018.06.19. - A Fejér-megyei Büntetés-végrehajtási Intézet székesfehérvári objektumában több, mint két éve működtetünk tematikus csoportfoglalkozásokat és egyéni konzultációkat megelőzés, illetve terápia céljából a fogvatartottak számára.
2018.06.15. – Az idén 10 éves múltra tekint vissza a székesfehérvári Múzeumok Éjszakája a város és környékének egyik legkedveltebb és leggazdagabb kulturális rendezvénye, amely évről évre egyre több látogatót vonz az év legrövidebb éjszakáján.
2018.06.13. - A Fatimai Szűzanya első magyarországi búcsújáró helyén, Alsószentivánon májustól októberig, minden hónap 13-án, a fatimai jelenések napjain tartanak zarándoknapot.