A Szent Imre Iskola Te Deum-a a Prohászka templomban - beszámoló

2018. 06. 20. | | 2018. 06. 21.

A Szent Imre Iskola Te Deum-a a Prohászka templomban

2018.06.20. - A székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola tanévzáró hálaadó ünnepét idén a Prohászka templomban tartották. Az szentmisében Ugrits Tamás pasztorális helynök, püspöki biztos, arra biztatta a diákokat, adjanak hálát a segítségért, és mondjanak köszönetet a szüleiknek, tanáraiknak és a diáktársaknak, hogy Isten kegyelme rajtuk keresztül is működött az iskolai évben.

A hálaadás befejezéseként Csák Lajos igazgató értékelte az idei tanévet. Bejelentette, hogy kiemelkedő munkájáért az iskola három pedagógusa is kapott miniszteri elismerést, Pedagógus Szolgálati Emlékérmet.  Örömmel sorolta fel a számos kiváló tanulmányi eredményt, versenyeredményeket, amelyek megyei és országos elismerést szereztek az iskolának és a diákoknak.

A tanévzáró végén az igazgató köszönetet mondott Ugrits Tamás atyának munkájáért, amelyet az iskola a lelki élete, a hitbeli fejlődése terén tett a pedagógusokért és a tanulókért egyaránt. Ezután került sor a nevelőtestületi dicséretek, a jutalomkönyvek kiosztására, a kiemelkedő tanulmányi teljesítményekért.

Fényképeket készítette Nagy Anikó
Videó: Somogyi Tamás és Berta Kata