A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2018. 06. 27. | | 2018. 06. 22.

2018.05.24. - Vallási magazinunk adásában adásában júniusi egyházi eseményekre tekintünk vissza! Tatabányai katolikus iskolások látogattak el Székesfehérvárra, hogy meglátogassák a város szakrális emlékeit, megtekintsék a Püspöki Palotát és az Egyházmegyei Múzeumot. Spányi Antal megyés püspök volt idén is a fővédnöke a Kárpát-medencében meghirdetett honvédelmi gyermekrajzpályázatnak. A hálaadó szentmisével és tanévzáró ünnepséggel megkezdődött a vakáció a Szent Imre Általános Iskolában is. Ezen a nyáron is gyermektábort szervezett a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház sok szórakozással, játékkal, fejlesztéssel. Idén szeptemberben Székesfehérvár ad otthont a népszerű Katolikus Társadalmi Napok rendezvényének a belváros szívében.

Berta Kata
Videó: Somogyi Tamás

A Hitünk és Életünk műsora adására 2018. június 24-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig június 27-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.