A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2018. 05. 02. | | 2018. 04. 27.

2018.04.01. - Vallási magazinunk áprilisi számában egyházi eseményekre tekintünk vissza.

Spányi Antal székesfehérvári püspököt köszöntötték főpásztori szolgálata jubileumán a Székesegyházban és azt követő ünnepségen. Konferenciával és ünnepi szentmisével emlékeztek meg Budapesten Prohászka Ottokár püspök halálának 91. évfordulójáról. II. András király keresztes hadjáratáról tartott előadást Dr. Hóvári János történész, diplomata a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. A Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum is csatlakozott a Föld Napja programjaihoz. Egy cirkuszművész, egy polgármester és egy püspök közös ajándékozásával, különleges születésnapot ünnepeltek a Fejér Megyei Hírlap székházában. Először látogassunk el a püspöki jubileumi ünnepségre.

Videó: Somogyi Tamás

A Hitünk és Életünk műsora adására 2018. április 29-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig május 2-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.